PARTNERI

Najlepší zriaďovateľ komerčných aj domácich fitness centier. Kvalitná slovenská výroba náradia pre gymnastiku, vzpieranie, funkčné tréningy, či posilňovania s vlastnou váhou.

100% prírodné produkty bez pridaných cukrov, umelých farbív, príchutí, chemických prvkov a konzervantov. Všetky produkty sú vyrobené v USA a k výrobe sa používajú iba komplexné sacharidy, proteiny a prísady tej najvyššej kvality.

Bombus sú zdravé ovocné RAW tyčinky vyrobené bez tepelnej úpravy z čisto prírodných surovín. Neobsahujú lepok, pridaný cukor ani konzervanty. Sú ideálne na desiatu, ktorá doplní tak potrebnú energiu pri športe i na cestách.

Slovenské pivo vyznačujúce sa originálnou chuťou, vyrábané podľa tradičných receptúr.

Brix – Grown for flavour ponúka naturálne produkty z kontinentálneho a tropického ovocia najvyššej akosti. Sušenie mrazom (lyofilizácia) zachováva tvar, farbu, chuť a arómu čerstvého zrelého ovocia. Zachované sú tiež nutričné hodnoty, vitamíny a minerály.

Fitness portál a obchod s doplnkami výživy pre športovcov. Cieľom GymBeam je spájať nadšencov pre šport a zdravý životný štýl do jednej komunity.

Profesionálne športové oblečenie, obuv a vybavenie.

Ovocinárska farma zameraná predovšetkým na veľko-produkciu ovocia, s dôrazom na ekologické spolužitie s prírodou.

Rodisko a domov najvýznamnejšieho predstaviteľa slovenského národného života - Ľudovíta Štúra. Obec Uhrovec poskytuje zázemie pre štart a cieľ nášho podujatia.

Kontakt